Strona główna -> Aktualności
MenuLinki
2018-12-13     Dalidy, Juliusza, Łucji        

Z uwagi na organizację pracy urzędu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z sekretariatem tel. 33 84 88 008 lub bezpośrednio z Wójtem tel. 533 544 406.

Wójt Gminy
/-/ Grzegorz Gałgan


Wójt Gminy Polanka Wielka ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku


bieżące informacje w Twoim telefonie:

 aktualne sprawy dotyczące mieszkańców

 zagrożenia i niebezpieczeństwa

 istotne utrudnienia i awarie

 imprezy kulturalne i sportowe

 nadchodzące wydarzenia

Już nadajemyw aplikacji BLISKO!


Stowarzyszenie Dolina Karpia wraz z Towarzystwem Turystyki Rowerowej „Cyklista” w Przeciszowie zaprasza mieszkańców Doliny Karpia na spotkania pod nazwą „Grudniowe Tradycje w Dolinie Karpia – Tradycje Kolędnicze”


WÓJT GMINY POLANKA WIELKA

działając na podstawie art. 35 ust. 1  ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r.  o  gospodarce   nieruchomościami  (tekst jednolity - Dz.U. z 2018 r. poz.121 ze zm.)

podaje do publicznej wiadomości wykaz  nieruchomości stanowiących własność Gminy Polanka Wielka,  przeznaczonych do dzierżawy, najmu.

Treść wykazu.


19 listopada 2018 roku w gminie Polanka Wielka odbyły się warsztaty szkoleniowe ideaTECHforum realizowane w ramach projektu pn. „Energooszczędna gmina i przedsiębiorstwo – razem zadbajmy o środowisko”. Spotkanie to było zwieńczeniem cyklu dziesięciu szkoleń w małopolskich gminach.


Urząd Skarbowy przedstawia harmonogram szkoleń, które w najbliższych dniach odbędą się w Urzędzie Skarbowym w Oświęcimiu.


Tak jak cała Polska, tak i Polanka Wielka w sposób szczególny obchodziła setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Naszą Ojczyznę. Narodowe Święto 11 Listopada przebiegło w naszej gminie inaczej jak zwykle, choć pewnych elementów nie mogło zabraknąć. Obchody zostały podzielone na dwie części.

Film z uroczystości


Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia informuje, iż ogłoszono kolejne nabory wniosków, które odbędą się w terminie od 9 listopada do 23 listopada 2018 roku.


Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 9 do 19 listopada 2018 r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie.

Komunikat
Wskazówki dla mieszkańców.


1 [2] [3]